Підприємців Луганщини запрошують на бізнес-практикум

Для представників бізнесу Луганської області відбудеться відкритий практикум, де розглядатимуться юридичні та правові питання щодо ведення бізнесу


На захід запрошують діючих представників бізнесу, які хочуть отримати консультації щодо ведення підприємницької діяльності, повідомляє Северодонецька молодіжна рада.

На практикумі підійматимуться питання з безпечності продуктів в секторі громадського харчування та роздрібної торгівлі, а також питання з прав споживачів. 

Спікерами відкритого практикуму виступатимуть юрист Норвезької ради у справах біженців, юрист проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», представники держустанов.

Попередня реєстрація на захід та можливість завчасно поставити своє запитання можна запосиланням.

Відкритий практикум буде проходити в Центрі підтримки мікробізнесу та самозайнятості 15 листопада 2018 року о 11:00 за адресою: м. Северодонецьк, вул. Гагаріна, 78б (1 поверх).

Телефон для довідки: 050-856-71-44.

Захід проводить громадська організація «Северодонецька молодіжна рада» в рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» за підтримки USAID спільно з Норвезькою радою у справах біженців.

Источник:https://bizshid.com/news/691-pidpriemtsiv-luganshchini-zaproshuyut-na-biznes-praktikum

Источник:  https://rabota-i-trud.com.ua

06.11.2018

Читать остальные новости...